. Біликівський навчально-виховний комплекс - "Хвилею доброти"
Біликівський навчально виховний комплекс Миргородської районної ради
Понеділок, 25.06.2018, 03:12
ГоловнаРеєстраціяВхід Вітаю Вас Гість | RSS

Меню сайту

Наше опитування
Ваш найулюбленіший предмет?
Всього відповідей: 125
Нова Українська Школа
Національна дитяча гаряча лінія
Національна дитяча гаряча лінія
» Цей день в історії

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

З В І Т

про «Добре діло»

«Хвилею доброти»

    Вагому роль у пропагуванні ідеї патріотичного виховання як національного пріоритету України, набутті підростаючою особистістю  громадянських якостей, соціального досвіду відіграє Всеукраїнська дитячо-юнацька військово-патріотична гра «Сокіл» («Джура»), яка є важливою складовою системи патріотичного виховання, що формується в українському суспільстві.
    Добре діло «Хвилею доброти» надає перевагу активним формам роботи, що передбачають самостійну або спільну роботу, набуття нами соціального досвіду; сприяє формуванню національної свідомості, критичного мислення, ініціативності, творчого підходу до справи, відповідальності за свої дії та вчинки: громадській, волонтерській діяльності, соціальним практикам, пошуковій, дослідницькій та проектній діяльності, діяльності учнівських прес-центрів, флеш-мобам, акціям.
Нехай хвиля доброти торкнеться душі кожного з нас!
Тільки великі нації здатні на велике добро!
Створюємо нашу величну Україну!

СКЛАД  РОЮ«ПОКРОВА»

№ з/п

Прізвище, ім’я

Рік народження

Клас

Обов’язки (ройова посада)

1

2

3

5

6

1

Максименко Адріана

2004

5

Осавул

2

Харченко Вікторія

2003

5

Обозний

3

Яковенко Валентин

2003

5

Обозний

4

Кочерак Михайло

2002

6

Шафар

5

Сидорук Артем

2003

6

Шафар

6

Мелашенко Олександр

2001

8

Бунчужний

7

Панченко Олена

2002

8

Писар

8

Доленко Михайло

2000

9

Товмач

9

Заєць Олександр

1999

9

Хорунжий

10

Герасименко Ангеліна

1999

10

Заступник ройового

11

Жунь Віталій

1999

10

Осавул

12

Залевська Анастасія

1999

10

Скарбник

13

Корицький Роман

1998

10

Ройовий

14

Сидорук Сергій

1998

10

Довбуш

15

Швайка Юлія

1999

10

Писар

 

     Екологічна акція "Посади дерево для майбутнього України"

    Зараз у нашому суспiльствi так гостро постає проблема екологічного захисту, стрімко зростає інтерес до екологічних питань. Люди намагаються перебудувати свої взаємини з природою. Проблема порятунку Землі виходить на перший план людських турбот: діють запроваджені програми щодо економічного використання природних ресурсів, поглиблюється наукова i виховна робота з екології – започатковуються природоохоронні акції, проекти.
      Одним з таких заходів стала щорічна Всеукраїнська інформаційно-профілактична акція “Відповідальність починається з мене”, в рамках якої було організовано та проведено акцію «Посади дерево для майбутнього України», до якої долучився наш рій «Покрова». І ось 9 квітня 2015 року ми зібралися на подвір’ї школи, щоб разом  дружньою  шкільною родиною об’єднатись для добрих справ .
     Метою екологічної акції є формування екологічної культури у населення, поширення знань про стан, значення та захист зелених насаджень.

Акція "За чисте довкілля"

   Озеленення є складовою частиною загального комплексу заходів щодо планування, забудови і впорядкування території. Воно має величезне значення в житті людини та певним чином впливає на навколишнє природне середовище.
    Краса і естетичний вигляд школи несе гармонію у життя. Упорядкована шкільна ділянка сприяє повноцінному відпочинку під час перерв, прищеплює нам любов до природи, вчить дбайливо ставитися до зелених насаджень, привчає до охайності і порядку.
   Саме тому ми  запропонували і провели для учнів акцію «За чисте довкілля». 

Туристична акція

     В якості підготовки до випробувань етапів гри «Джура» рій «Покрова» Біликівського НВК разом із членами пішохідного гуртка Миргородської районної станції юних туристів при Біликівському НВК організували та здійснили похід ІІ ст. складності по Українських Карпатах в районі  Чорногірського масиву в період з 17 по 25 вересня 2014 року. В ньому взяли  участь  11 гуртківців, на чолі з керівником гуртка Омельяненком В.М.. Туристична акція була присвячена 71-й річниці визволення Миргородщини та Полтавщини від німецько-фашистських загарбників. 

Акція "Новорічна іграшка"

Напередодні Новорічних свят нами було проведено акцію – "Новорічна іграшка".  Кращі роботи було відправлено на обласний фестиваль «Святого Миколая – 2014».

Мітинг «З попелу забуття»

У  вересневі дні 2014 року жителі нашого краю відзначали 71-у річницю визволення Миргородщини від німецько–фашистських загарбників.
І за доброю традицією ми, учні Біликівського НВК, під керівництвом учителів провели виставку квітів  та урочистий мітинг зі словами  привітання та подяки, присвячену цій визначній даті.

 

Екскурсія в музеї "А пам'ять жива"

Під час екскурсії в шкільному історико-етнографічному музеї, присвяченої 70 -ої річниці Великої Перемоги у ІІ світовій війні.

Вело-естафета пам'яті "Ми за мир та чисте небо!"

07 травня 2014 року була проведена вело-туристська естафета пам’яті на чолі з керівниками гуртків Миргородської райСЮТур  Омельяненком Валерієм Миколайовичем, вчителем географії та Улізько Лідією Тимофіївною, заступником директора з навчально-виховної роботи, за маршрутом с. Білики – с. Зубівка –с. Хомутець – с. Довгалівка –  с. Малі Сорочинці – с. Білики.
Ми відвідали пам’ятні місця, братські могили, зустрілися в с. Хомутець з ветераном Великої Вітчизняної війни Шпаком Олексієм Свиридовичем та привітали його з 69-ою річницею Великої Перемоги. 

Пошукова робота "А біль у серці б'є та б'є..."

   Ми, рій «Покрова», розгорнули активну роботу по популяризації інформації про війну в Афганістані та  вшануванню земляків – учасників бойових дій.
18.02.14 року згідно з планом роботи з підготовки і проведення у 2014 році в Україні Року учасників бойових дій на території інших держав у  нашій школі на чолі з  керівником гуртка Улізько Л.Т. був проведений захід на тему: «Ми будемо завжди пам'ятати і вам забути не дамо...». Серед запрошених гостей були ветерани-афганці з Миргорода -  це Склярук Павло Петрович, Мірошниченко Василь    Олександрович, Гавриш Григорій Іванович та наші односельці: Марченко Іван Михайлович і Рудченко Микола Олексійович.
   Захід  пройшов у дусі співчуття і тривоги за минуле українців.  Ми дізнались про героїв цієї страшної війни. Ці спогади пройшли крізь  наші серця, і ми зрозуміли, що найстрашніше і найбезглуздіше у світі – це війна. Ми  повинні пам’ятати тих, хто пережив це лихо, тих, хто не дожив, не доспівав, не до кохав.

 

Захід "Не дамо згасити свічу пам'яті"

    У ті страшні роки припинили існування тисячі родів по всій Україні.
    І ледь не в кожній родині — своя трагічна історія… 
       День пам’яті жертв голодомору – щорічний національний пам’ятний день в Україні, що припадає на четверту суботу листопада. Традиційно цього дня громадяни  покладають символічні горщики з зерном та свічками до пам'ятників жертвам Голодоморів в Україні.
      20 листопада ми провели виховний захід під гаслом «Не дамо згасити свічу пам’яті» до Дня вшанування пам’яті жертв голодомору та політичних репресій. Під час заходу діти мали змогу здійснити історичний екскурс до тих важких часів, до найтрагічнішої та найчорнішої плями в історії України – голодомору. Страшні історичні факти не залишили байдужим жодного учня.

«Справжніх Героїв не призначають  –  ними стають»

Захід, присвячений героям-борцям за незалежну Україну. Хвилиною мовчання вшанували всіх патріотів - борців за волю та незалежність нашої держави. 

Волонтерська робота

Раз добром нагріте серце –
вік не охолоне.
Тарас Шевченко

Кожна людина прагне поваги і любові. Добра усмішка, щире спілкування, ввічливе ставлення до людей поважного віку сьогодні стають цілющим джерелом людяності для кожного з нас. Слід пам’ятати, що досвід старшого покоління, їх мудрість, розсудливість і зваженість роблять нас сильнішими.

  • Допомога пристарілим;
  • Участь у щорічній акції «Серцем до серця»;
  • Малюнки та листи воїнам АТО;
  • Участь у благодійній акції «Назустріч мрії» (зібрали 680 грн.)

Висновок

     До  скриньки «Добрих справ» наш рій «Покрова» поклав вже чимало корисних заходів, акцій та пошукової роботи. Беручи участь у «Хвилі доброти»,  ми усвідомили основні пріоритетні напрямки духовного розвитку, усвідомили нагальну необхідність бути справжніми патріотами своєї держави, стали не байдужими до соціальних та екологічних проблем нашого суспільства.
     Важливість наших «Добрих справ» полягає в тому, що ми визначили перспективи — це продовження працювати над поповненням матеріалів для шкільного музею, долучатися до започаткованих екологічних акцій, вести тісну співпрацю з громадськістю нашого села по благоустрою території.
    Ці заходи спонукали нас відчути власну необхідність до ближнього, у серці кожного із нас назавжди лишилися слід добра, радість пізнання, щастя спілкування з природою, глибина шани, і ми, як справжні діти батьків, будемо любили свою Україну.

 

Вхід на сайт

Пошук

Календар
«  Червень 2018  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930

Український календар. Спілкуємося українською

Погода

Друзі сайту
  • Відділ освіти Миргородської райдержадміністрації
  • Полтавський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти імені М.В.Остроградського
  • Блог методиста Миргородського РМК Рожко Інни Сергіївни

  • Архів записів

    Copyright MyCorp © 2018 Конструктор сайтів - uCoz